Usługi

Produkcja

Jesteśmy jedynymi na Litwie producentami wyrobów biokompozytowych do ogrodzeń, elewacji i tarasów. Na życzenie realizujemy różne niestandardowe rozwiązania. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce pochodzące z recyklingu, unika się wszelkich niebezpiecznych czynników, a wszystkie produkty w 100% nadają się do recyklingu. Jakość naszych produktów jest regularnie kontrolowana, a badania laboratoryjne przeprowadzane są zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Usługi

Projektowanie

To pierwszy krok w stronę elewacji wymarzonego domu, ogrodzenia, tarasu czy innych elementów wykończenia zewnętrznego lub wewnętrznego. Nasz profesjonalny zespół zaprojektuje rozwiązanie odzwierciedlające Twoją wizję. Na życzenie możemy doradzić Twojemu zespołowi architektów lub projektantów i odpowiedzieć na wszystkie istotne pytania dotyczące najtrwalszej elewacji, wymagań dotyczących ogrodzenia, montażu tarasu lub wyceny itp.

Usługi

Montaż – instalacja

Naszym klientom udzielamy gwarancji na wykonane prace oraz błyskawiczne doradztwo na każdy temat. Specjaliści InoWood szybko i sprawnie zamontują w Twoim domu, biurze i przestrzeni publicznej różnego rodzaju biokompozyty drewno-plastik. Dla tych, którzy chcą zainstalować samodzielnie, zapewniamy instrukcje montażu i usługi doradcze. Naszym klientom udzielamy gwarancji na wykonane prace oraz błyskawiczne doradztwo na każdy temat.