Rozwiązania // Pergole

Pergole

Biokompozytowa pergola InoWood – nieoczekiwane, ale już pokochane przez klientów rozwiązanie do ochrony samochodów, drewna opałowego czy innych przedmiotów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi o każdej porze roku. Jak Twój samochód może skorzystać z tego rozwiązania? Latem nie nagrzeje się w bezpośrednim świetle słonecznym, a zimą uchroni Cię przed odmrażaniem, odśnieżaniem i skrobaniem lodu.

Długotrwała, trwała i trwała pergola będzie pięknie pasować do zewnętrznej części Twojego domu i innych konstrukcji oraz pozostanie w harmonii z krajobrazem. Zaprojektujemy i zbudujemy nowoczesną pergolę lub altanę zgodnie z Twoimi życzeniami, potrzebami i marzeniami. Deski pergoli InoWood to 50% mączki drzewnej i 50% plastiku pochodzącego z recyklingu. Dbamy o środowisko – nasze produkty wytwarzane są wyjątkowo z surowców pochodzących z recyklingu, bez żadnych niebezpiecznych substancji i w 100% podlegają recyklingowi. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jedynym producentem elewacji z biokompozytu na Litwie.

Biokompozytowa pergola InoWood ochroni Twój samochód, drewno opałowe lub inne przedmioty przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi o każdej porze roku. Długotrwała, trwała i trwała pergola będzie pięknie pasować do zewnętrznej części Twojego domu i innych konstrukcji oraz pozostanie w harmonii z krajobrazem. Zaprojektujemy i zbudujemy nowoczesną pergolę lub altanę zgodnie z Twoimi życzeniami, potrzebami i marzeniami.