O nas

Jesteśmy jedyną fabryką profili z biokompozytu drzewno-plastikowego (WPC) na Litwie i jedną z największych fabryk WPC w Europie Północnej. Firma buduje swój sukces już od 30 lat.

Naszą wizją jest opracowywanie długowiecznych, trwałych i przyjaznych dla środowiska produktów, sprostających wyzwaniom współczesnego rynku budowlanego.

Wśród wytwarzanych przez nas produktów znajdują się różnorodne profile biokompozytowe przeznaczone do instalacji wewnętrznych i zewnętrznych oraz krajobrazowych – deski tarasowe, pergole, systemy ogrodzeniowe, okładziny elewacyjne, elementy ogrodzeń i inne. Profile InoWood są coraz szerzej wykorzystywane do budowy pomostów, kładek, tarasów basenowych, instalacji sufitowych i podłogowych, poręczy, placów zabaw dla dzieci, a także łóżek ogrodowych, ławek, uli i budek lęgowych.

O nas

Dbamy o środowisko – nasze produkty wytwarzane są wyłącznie z surowców pochodzących z recyklingu, odrzucamy wszelkie środki niebezpieczne, a oprócz tego, że nasze produkty są w 100% z surowców wtórnych, można je wielokrotnie poddawać recyklingowi. Fabryka posiada sześć nowoczesnych linii do wytłaczania, pracujących nieprzerwanie 24/7. Linie te są fachowo nadzorowane i konserwowane przez wysoko wykwalifikowanych technologów. Zapewniamy stałą kontrolę jakości produktów.

O nas
30

30

lat doświadczenia

Nasze ogromne doświadczenie i wiedza ekspercka zdobyte przez te wszystkie lata owocują najnowocześniejszymi i trwałymi produktami, innowacyjnymi i zrównoważonymi rozwiązaniami dla domu i środowiska

25

25

lat gwarancji

Na wszystkie produkty udzielamy 25 lat gwarancji (estetycznej, technicznej) oraz pomagamy naszym klientom w okresie pogwarancyjnym.

Od 2013 roku produkty InoWood posiadają certyfikaty spełniające najsurowsze wymagania stawiane produktom tego typu. Niemieckie laboratorium SKZ zbadało deski tarasowe z kompozytu drewno-plastik InoWood i certyfikowało je na zgodność z wymaganiami ustanowionymi przez Stowarzyszenie Producentów WPC QG-HOLZWERKSTOFFE. W tym celu komisja tego organu przeprowadziła inspekcję systemu kontroli produkcji i wydała świadectwo jakości, uprawniające do używania znaku jakości.

Oni nam ufają

Nasi klienci

Różni litewscy i zagraniczni klienci z sektora prywatnego i publicznego wybrali nasze produkty i włączyli je do swoich projektów, w tym: