Dla Twojej wygody – InoWood

Uwzględniając ważność kompleksowych rozwiązań i oszczędzając cenny czas naszych Klientów, oferujemy wszystko „z jednej ręki”:

Technologia

InoWood technologijaMateriał kompozytowy drewno-tworzywo InoWood w wartości procentowej składa się z 50 proc. włókien drzewnych (proszku) i 50 proc. tworzywa (PVC), w tym różnorodne dodatki (smary, środki grzybobójcze, przeciwutleniacze, filtry UV, stabilizatory). Taki skład zapewnia zwiększoną odporność na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, pleśń i ogień.  

 

Produkcja

Gamyba

Z biegiem lat stwierdzono, że wyłącznie zarządzanie jak największą liczbą procesów oraz udział w danych procesach zapewniają osiągnięcie żądanego wyniku, zatem prawie cały proces (poczynając od produkcji surowca kończąc na gotowym wyrobie) nadzorujemy i kontrolujemy samodzielnie.

 

Serwis – doradztwo

InoWood servisas konsultacijos

By uzyskać informacje i sformułować właściwą opinię, niewątpliwie ważne i konieczne są konsultacje i porady konsultanta-specjalisty znającego się doskonale na swoim obszarze działalności. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania w dogodnej Klientom lokalizacji. W razie potrzeby umówimy się i przybędziemy do Państwa, aby doradzić.

  

Dostawa

Pristatymas

Nasi Klienci nie muszą tracić czasu na transport wybranych i zakupionych wyrobów kompozytowych InoWood, gdyż w ofercie posiadamy również doświadczonych kierowców i pojazdy specjalistyczne.

   

Montaż

montavimas

Każdy zajmuje się tym, na czym zna się najlepiej. Nasi fachowcy pracujący z marką InoWood przez wiele lat urządzą Państwu strefę odpoczynku i rekreacji – taras. Nie będziecie musieli zajmować się czasochłonnym poszukiwaniem potrzebnych, choć i zwyczajnych narzędzi, oraz tracić swój cenny czas. Tak więc, jeśli postanowiłeś powierzyć instalację tarasu dla specjalistów InoWood, uprzejmie prosimy o kontakt.

 

Nadal masz pytania lub potrzebujesz więcej porad – pytaj i z radością pomożemy.